7 nachten
jan-dec
Italiaanse schoonheid, culinair genot, azuurblauwe zee en idyllische dorpjes: The Vespa Trip Amalfi biedt het complete pakket van “La Dolce Vita.”
Je startpunt is perfect gelegen in het kleine stadje Sant'Agata. Van hieruit heb je de mogelijkheid om drie verschillende routes te volgen, die je de Amalfikust vanuit elke hoek laten ontdekken. Dus... Let's go! Elke dag heb je de keuze om op je eigen tempo te rijden (met je digitale roadbook & GPS) of om je gids te volgen en te genieten van de groepssfeer!
De volgorde van de routes in Amalfi is flexibel. Als je solo rijdt, kun je je eigen route kiezen. Als je met de groep rijdt, kiezen onze gidsen elke dag de beste route, rekening houdend met zowel het weer als de rijervaring van de groep, zodat iedereen een soepele en memorabele reis heeft.
Centraal gelegen in de groene heuvels van het schiereiland en nabij Sorrento, biedt het charmante hotel O Sole Mio de perfecte uitvalsbasis. Het hotel serveert een Italiaans ontbijt, lunch en diner. Dagelijks ontbijt is inbegrepen in je verblijf.
Je overnacht in comfortabele kamers en hebt toegang tot de prachtige tuin met het verfrissende zwembad. Op loopafstand van het hotel vind je een pittoresk dorpscentrum met veel gezellige restaurants.
De prijs voor The Vespa Trip Amalfi begint vanaf € 640* per persoon en is inclusief:
De brandstof voor je Vespa (ongeveer €30 - €40 voor de hele week), excursies, je lunch en diner zijn niet inbegrepen.
*Deze prijs is berekend op basis van twee personen per Vespa. Meer informatie over alleen rijden vind je onder 'Jouw Vespa'.
Gedurende de reis heb je je eigen 125cc Vespa tot je beschikking. Je ontvangt deze de ochtend na aankomst en brengt hem terug op de laatste avond. De Vespa is van jou voor de hele reis, zelfs tijdens de avonden. Als je de Vespa eerder wilt ontvangen of langer wilt behouden, kun je kiezen voor de Early Pick-Up en/of de Late Drop-Off. Met deze opties is de Vespa van jou vanaf 14.00 uur op de dag van aankomst en/of kun je hem om 14.00 uur op de dag van vertrek retourneren (€ 50 per optie).
Kan ik de Vespa alleen besturen?
De prijzen zijn berekend op basis van het delen van de Vespa met 2 personen. Als je graag alleen wilt rijden, geldt er een toeslag van € 130 voor een enkele bestuurder.
Moet ik ervaring hebben met het besturen van een Vespa of scooter om in Amalfi te rijden?
De wegen en het verkeer in Amalfi zijn iets uitdagender dan op andere bestemmingen. Dus als je nog nooit eerder op een Vespa of scooter hebt gereden, of als je weinig ervaring hebt of onzeker bent, raden we ten zeerste aan om de Start-to-Vespa les te boeken. Op deze manier kun je veilig leren rijden, geen risico vormen voor de groep en volop genieten van de prachtige uitzichten.
Om op onze Vespas in Amalfi te mogen rijden, moet je een rijbewijs (B) of een motor rijbewijs (A) hebben en minimaal 18 jaar oud zijn. Het rijbewijs (AM) is niet geldig. De passagier achterop hoeft niet minimaal 18 jaar te zijn of een rijbewijs te hebben.
Heb je een Europees rijbewijs? Dat is perfect! Je rijbewijs is niet voor Europa? Dan moet je een internationaal rijbewijs aanvragen.
Nog nooit eerder een Vespa of andere scooter bestuurd? Dan raden we je sterk aan om te kiezen voor de Start-to-Vespa les. Op je aankomstdag geeft de gids jou alle informatie en een Vespa introductieles om het Vespa rijden in Amalfi onder de knie te krijgen en je veilig in het Italiaanse verkeer te begeven. Na deze les mag je je Vespa houden om nog wat verder te oefenen en om op verkenning te gaan. Deze les kost € 50 per persoon en wordt sterk aangeraden voor onervaren bestuurders.
De ontworpen routes zijn geüpload op een GPS, die je eenvoudig aan het stuur van je Vespa kunt bevestigen. Met deze GPS (+ €30) rijd je langs de mooiste wegen en kom je bij de meest adembenemende plekken van de Amalfikust.
Het ontbijt is dagelijks inbegrepen. Voor de lunch en het avondeten raden we steeds enkele van onze favoriete restaurants aan. In Sant'Agata, de uitvalsbasis van jouw Vespa Trip, vind je heel wat gezellige restaurants en leuke barretjes waar je na het dineren nog even kan nagenieten.
Je Vespa is automatisch verzekerd voor schade aan derden. Voor dekking van schade aan je eigen Vespa kun je kiezen uit twee opties. Je kunt kiezen voor de schadevrijstelling voor €89 per Vespa, waarmee je aansprakelijkheid op €0 komt en er geen borg vereist is. Als je liever geen vrijstelling neemt, is er een borg van €500 vereist, waarvoor je volledig aansprakelijk bent in geval van schade.
Ongeveer een maand voor vertrek ontvang je een e-mail waarin je de optie kunt kiezen die het beste bij je past.
ANNULERINGSVERZEKERING
Deze verzekering geeft je de mogelijkheid om zonder zorgen te boeken. Je kunt je reis naar Chianti tot de dag van vertrek annuleren en een volledige terugbetaling ontvangen, mits je een geldige reden kunt aantonen. Je kunt de voorwaarden hier lezen.
REISVERZEKERING
Deze reisverzekering biedt hulp in geval van een ongeluk. Zorg ervoor dat je nooit onverzekerd reist! Inwoners van Europa kunnen bij het boeken een reisverzekering via ons afsluiten.
Wil je meer weten over deze reis? Kijk dan eens naar de antwoorden op onze meest gestelde vragen.
De snelste manier om naar Italië te reizen voor jouw Amalfi trip is door te vliegen naar de luchthaven van Napels (NAP). Je kan ook met de auto of het openbaar vervoer reizen.
Op de eerste en laatste dag van je Vespa Trip kun je een shuttle boeken voor €40 p.p. (per rit) die je rechtstreeks van de luchthaven van Napels naar hotel O Sole Mio brengt, en van het hotel weer terug naar de luchthaven.
Let op! Je kunt deze shuttle alleen boeken op de eerste dag (luchthaven naar hotel) en de laatste dag (hotel naar luchthaven) van je Vespa Trip. Je kunt hier het complete tijdschema vinden.
De shuttle kan maximaal 30 minuten op de luchthaven wachten. Aangezien vluchtvertragingen helaas buiten onze controle liggen, kunnen we geen terugbetaling aanbieden als de shuttle gemist wordt.
Vanaf het centrum van Napels kun je gemakkelijk een trein naar Sorrento nemen. Meer info over de trein vind je via deze link.
Vanaf de Luchthaven van Napels is het ook mogelijk om de Curreri Viaggi-bus naar Sorrento te nemen. Meer info over de bus vind je via deze link.
Vanaf Sorrento kun je vervolgens een bus naar Sant’Agata nemen, waar je te voet nog maar 10 minuten van het hotel verwijderd bent. Houd rekening met de dienstregeling. Meer informatie over de bus vind je via deze link.
Vanaf de luchthaven van Napels naar het hotel (O Sole Mio in Sant'Agata) is het ongeveer een uur en vijftien minuten met de taxi (60 km). Als je van tevoren een taxi boekt via het hotel, betaal je ongeveer €110 - €150. Als je geen taxi boekt en er een neemt op de luchthaven, betaal je gemakkelijk €190 tot €220 voor een enkele rit.
Als je met de auto komt, kun je deze gemakkelijk en gratis parkeren op de ruime parkeerplaats voor het hotel. Het adres van het hotel is Via Deserto 13, 80061 Massa Lubrense, Italië.
Klaar om Italië op een Vespa te verkennen? Vind hieronder je perfecte reisperiode en boek vandaag nog je avontuur!
Droom je van een avontuurlijke reis door een van de mooiste regio’s van Italië? Wil je de Amalfikust op een unieke manier verkennen, rijdend op een authentieke Vespa langs panoramische wegen met uitzicht op de azuurblauwe zee? Dan is The Vespa Trip Amalfi de ultieme ervaring voor jou!
Tijdens deze vierdaagse Vespa-reis ontdek je prachtige Italiaanse dorpjes, proef je heerlijke lokale gerechten en geniet je van de vrijheid om zelf te bepalen welke route je elke dag volgt. Dit is jouw kans om de schoonheid van Amalfi, Positano, Ravello, Sorrento en Pompeii te bewonderen op een unieke en avontuurlijke manier. Met een centrale uitvalsbasis in Sant’Agata sui Due Golfi, rijd je elke dag een nieuwe route door deze betoverende streek.
Deze Vespa reis langs de Amalfikust biedt een onvergetelijke ervaring die de essentie van “La Dolce Vita” belichaamt. Je wordt ondergedompeld in de Italiaanse charme terwijl je schilderachtige dorpjes verkent en geniet van authentieke lekkernijen zoals verfrissende limoncello en verse pasta.
Het avontuur is semi-zelfstandig, wat betekent dat je de vrijheid hebt om je eigen route te kiezen met behulp van een GPS, of je kunt ervoor kiezen om een ervaren gids te volgen. Je verblijft in comfortabele, centraal gelegen hotels die als perfecte uitvalsbasis dienen voor je dagelijkse tochten. Elke ochtend begin je de dag goed met een inbegrepen ontbijt.
De reis is ontworpen met het oog op duurzaamheid, waardoor je bijdraagt aan een groenere toekomst tijdens je verkenning van deze prachtige kuststreek. Je hebt de flexibiliteit om dagelijks te kiezen tussen routes langs de noordkust, zuidkust of het binnenland van Amalfi, wat zorgt voor een gevarieerde en op maat gemaakte ervaring.
De authentieke beleving staat centraal in deze Vespa-trip. Je zult door smalle, kronkelende straatjes rijden, langs indrukwekkende kliffen zoeven en door adembenemende landschappen cruisen. Deze unieke manier van reizen stelt je in staat om de Amalfikust te ervaren op een manier die weinig andere reizigers kunnen evenaren, waardoor je herinneringen creëert die een leven lang meegaan.
Vanuit je centrale uitvalsbasis in Sant’Agata sui Due Golfi vertrek je dagelijks op een nieuwe route. Elke route brengt je langs de meest indrukwekkende plekken van de Amalfikust:
Elke route is op je GPS geüpload (+€30) en eenvoudig te volgen, zodat je moeiteloos je weg vindt langs de mooiste bezienswaardigheden. Je kunt kiezen om de routes in je eigen tempo te rijden of je aan te sluiten bij een gids die je langs verborgen parels brengt.
Deze Vespa vakantie in Italië biedt een uitgebreid pakket voor een onvergetelijke ervaring. Voor een startprijs van €650 per persoon geniet je van een volledig verzorgd avontuur dat de essentie van “La Dolce Vita” belichaamt.
Je verblijft vier nachten in een charmant hotel, waar je elke ochtend wordt verwend met een heerlijk ontbijt. De huur van een 125cc Vespa, compleet met helmen en slot, is inbegrepen, zodat je zorgeloos kunt cruisen door het prachtige Italiaanse landschap. Om je reis soepel te laten verlopen, ontvang je een gedetailleerd roadbook en GPS-routes.
Voor wie extra begeleiding wenst, is er de mogelijkheid om ervaren gidsen in te schakelen. Je hebt de vrijheid om je eigen routes en bezienswaardigheden te kiezen, wat zorgt voor een persoonlijke touch aan je reis.
Houd er rekening mee dat er enkele extra kosten zijn. Brandstof (ongeveer €40 voor de hele week), lunches, diners en toegang tot bezienswaardigheden zoals Pompeii zijn niet inbegrepen. Als je liever solo op de Vespa rijdt, geldt een toeslag van €130. Voor extra gemoedsrust kun je kiezen voor een omniumverzekering van €89 per Vespa of een waarborg van €500.
Deze vakantie biedt de perfecte mix van avontuur, comfort en Italiaanse flair, waardoor je de authentieke Italiaanse levensstijl ten volle kunt ervaren.
De wegen van de Amalfikust zijn spectaculair maar uitdagend. Heb je nog nooit op een Vespa of scooter gereden? Dan raden we sterk aan om de Start-to-Vespa les (€50 p.p.) te boeken. Zo leer je veilig en vol vertrouwen rijden, zodat je optimaal kunt genieten van je avontuur.
De snelste manier om naar Amalfi te reizen is door te vliegen naar Napels (NAP). Van daaruit heb je verschillende opties:
Sustainability level van deze reis