Hike Tribe Ardèche gaat door van 27 juni t/m 29 augustus. We verwelkomen jullie graag elke zaterdag en elke woensdag van de week. Bekijk hier alle data en prijzen.
Je maakt elke dag een unieke wandeling langs het kloppende hart van de Ardèche. De camping ligt op een steenworp afstand van de wereldberoemde Gorges de l’Ardèche waar je kan genieten van indrukwekkende panorama’s en een prachtig uitzicht over de rivier.
We hebben verschillende routes ontworpen voor gezinnen met kinderen vanaf 6 jaar (of jonger met voldoende ervaring) en ouders met hun kind in de rugdrager.
Je overnacht ’s avonds op een prachtige camping, die al een aantal keer verkozen is tot één van de mooiste van Europa, in een comfortabele safari lodge of in een yurt.
We hebben een gebalanceerd en avontuurlijk programma uitgestippeld voor jou en je gezin!
Onze Camping 1000 Étoiles is een ware verborgen parel, diep in het nationaal park en ver weg van de massa en drukke mega-campings. Hier draait alles om rust, ruimte en natuur.
Je verblijft in sfeervolle Safari Lodges of unieke Yurts: het ultieme ‘glamping’-gevoel. Drie dagen lang is dit jullie comfortabele cocon. Het is overdag de perfecte uitvalsbasis voor avontuur, en ’s avonds de ideale plek om met het gezin te genieten van een waanzinnige sterrenhemel.
De ideale accommodatie voor gezinnen van 3 tot 6 personen die houden van extra comfort.
Inclusief:
Elektriciteit & lampen
Comfortabele bedden
Nachtkastjes en kledingkast
Dekens en kussens (excl. bedlinnen)
Terras met tafel en lounge stoelen
Volledig ingerichte keuken
Badkamer en toilet
Onze authentieke yurts zijn sfeervol ingericht voor 2 tot 4 personen.
Inclusief:
Elektriciteit & lampen
Comfortabele bedden
Nachtkastjes en kledingkast
Dekens en kussens (excl. bedlinnen)
Terras met picknicktafel
Externe keuken
Unieke lodges op palen voor 3 tot 4 personen, midden in de natuur.
Inclusief:
Elektriciteit & lampen
Comfortabele bedden
Nachtkastjes en kledingkast
Dekens en kussens (excl. bedlinnen)
Terras met fantastisch uitzicht
Volledig ingerichte keuken
Hike Tribe Ardèche gaat door van 27 juni t/m 29 augustus. We verwelkomen jullie graag elke zaterdag en elke woensdag van de week. Bekijk hier alle data en prijzen.
De Early Bird prijs voor deze trip bedraagt € 240 per persoon.
Daarbij zit inbegrepen:
Als je vroeg boekt kun je gratis gebruik maken van onze Superflex annuleringsvoorwaarden. Deze stellen je in staat om je reis tot 1 april 2026 kosteloos te annuleren of te wijzigen naar een nog beschikbare week, zonder dat je een geldige reden hoeft op te geven. Deze voorwaarden zijn beschikbaar voor iedereen die voor 8 maart 2026 heeft geboekt.
De reis start op de camping in Mille Etoiles waar jullie zullen slapen. Er is gratis parkeergelegenheid op de camping voor de gehele duur van de reis. Je bent van harte welkom om in te checken tussen 12.00 en 17.00 uur.
Deze trail is self-guided. Dat wil zeggen dat jullie volledig vrij zijn om de tocht op eigen gelegenheid te wandelen. Het voordeel? Je wandelt met een gerust hart, want alles is voor jullie geregeld: van slaapplaatsen tot een prachtige wandelroute.
Op de eerste dag krijg je alle briefings, uitleg en materiaal van onze ranger ter plaatse. In de zorgvuldig uitgewerkte trail applicatie kan je de route en handige informatie terugvinden. Onze ranger is uiteraard telefonisch bereikbaar en blijft ter plaatse stand-by om te helpen waar nodig.
Tijdens het boeken kun je kiezen voor het ontbijt + lunchpakket. Elke ochtend (3x) staat er een heerlijk ontbijtbuffet voor je klaar met verse broodjes, beleg, fruit, koffie, thee en een sapje. Je kunt meteen je eigen lunchpakket samenstellen voor onderweg en daarbij nog wat snacks uitkiezen. Ideaal voor een picknick op een mooie plek langs de trail.
Voor het diner kun je terecht bij het gezellige camping restaurant of bij de verschillende restaurants in Ardèche, op een kwartier rijafstand. Je ontvangt voor vertrek een overzicht met onze favoriete adressen. Liever zelf koken? Het gebruik van een (camping) gasbrandertje is toegestaan op de camping en de safari tenten beschikken over een eigen keukentje.
De boekingen voor Hike Tribe Ardèche 2026 openen op 19 februari om 16.00. Preregistreer nu en krijg 24 uur voorsprong om als allereerste jouw voorkeursperiode tegen de laagste prijs te kunnen boeken. Bovendien krijg je de superflex boekingsvoorwaarden er gratis bij!
De boekingen voor Hike Tribe Ardèche 2026 openen op 19 februari om 16.00. Preregistreer nu en krijg 24 uur voorsprong om als allereerste jouw voorkeursperiode tegen de laagste prijs te kunnen boeken. Bovendien krijg je de superflex boekingsvoorwaarden er gratis bij!
Wil je met meer dan 6 personen boeken? Dit kan, maar hiervoor dien je een aparte tweede boeking aan te maken!
Alle praktische zaken zijn voor je geregeld, zodat je geen weken voorbereiding nodig hebt. Alle slaapplaatsen zijn voor je geregeld en je krijgt toegang tot onze Hike Tribe applicatie, waarin je onze zorgvuldig uitgestippelde route en handige informatie terugvindt.
Op de aankomstdag krijgen jullie alle briefings, uitleg en materiaal van onze Nederlandstalige ranger. Voor vragen kun je altijd bij onze ranger terecht, die tijdens de tocht telefonisch bereikbaar blijft en die ter plaatse stand-by zal zijn om te helpen waar nodig.
Bij Hike Tribe zijn we altijd op zoek naar de beste combinatie voor jong en oud. Onze trektocht door de Ardèche is ideaal voor jongere kinderen, maar biedt dankzij de uitbreidingsopties ook genoeg uitdaging voor oudere kinderen en tieners. De tocht is toegankelijk voor ieder niveau, of je nu een beginnende of een ervaren wandelaar bent.
Ben je op zoek naar een avontuurlijke vakantie voor jou en je gezin? Dan is een gezinsvakantie in het hartje van de Ardèche de perfecte manier om samen de natuur in te gaan! Tijdens deze 4-daagse wandel je door de de ruige natuur van Zuid-Frankrijk en ontdek je de meest indrukwekkende plekken, van sfeervolle campings aan de rivier tot iconische kalkstenen kliffen en verborgen grotten. Het avontuur is speciaal ontwikkeld voor gezinnen met kinderen, zodat jullie samen de Gorges kunnen verkennen op een manier die geschikt is voor jong en oud.
Tijdens deze meerdaagse trektocht wandel je samen met je gezin door de ruige en zonovergoten natuur van de Zuid-Franse Ardèche. Je trekt langs de indrukwekkende kalkstenen kliffen van de Gorges, door geurige garrigue en langs de kabbelende rivier. De route is zorgvuldig afgestemd op gezinnen: de afstanden zijn goed te doen en de paden zijn avontuurlijk maar veilig, met onderweg volop de mogelijkheid om even in het water te springen voor de nodige verkoeling.
Hike Tribe Ardèche is speciaal ontworpen voor families die houden van actie en natuur. Je slaapt in comfortabele lodges (yurt of safari tent) die al helemaal voor je klaarstaan, ingericht met een keukentje, koelkast en bedden. Geen gesleep met zware tenten dus! De route is een grote ontdekkingsreis voor kinderen: klauteren over rotsen, geheime grotten ontdekken en wandelen over paden met de mooiste panorama’s. Er kan zelfs met packrafts gevaren worden over de wateren van de Gorges. Onze rangers staan op de basis voor je klaar, maar je wandelt zelfstandig en in je eigen tempo.
Je avontuur op een gezellige camping midden in de natuur, waar jullie de komende nachten verblijven. Je wandelt overdag tussen de 3 en 6 uur, afhankelijk van je tempo en de stops die je maakt bij de rivier of voor een ijsje in een sfeervol dorpje. Elke dag is er een nieuwe etappe met leuke opdrachten voor de kids en genoeg tijd om te relaxen op de camping.
Je ontdekt de wereldberoemde Gorges de l’Ardèche op een actieve manier, zonder de drukte van de standaard toeristische trekpleisters. De logistiek, de zorgvuldig uitgezette routes en de overnachtingen op fijne campings zijn al geregeld. In de Ardèche beleef je het échte Franse buitenleven: ontbijten met verse croissants, hiken door de wildernis en de dag afsluiten met een duik in de rivier.
Hike Tribe biedt niet alleen prachtige trektochten door verschillende plekken in Europa, maar zorgt er ook voor dat alles tot in de puntjes is geregeld. Van overnachtingen in gezinsvriendelijke accommodaties tot de begeleiding van een ervaren ranger, die ter plaatse voor je klaarstaat. Ook het superflexibele boekingsbeleid zorgt ervoor dat je zonder zorgen kunt boeken en zelfs gratis kunt annuleren tot 1 april 2026.
De prijs voor dit unieke avontuur begint bij €240 per persoon. Dit is inclusief alle overnachtingen, de begeleiding van de Nederlandstalige ranger, en het gebruik van de trailapplicatie. Boeken voor de zomer van 2026 is nu al mogelijk, en door vroeg te boeken kun je profiteren van de Early Bird prijzen.
Hike Tribe zorgt ervoor dat je goed voorbereid aan je avontuur begint. De voorbereidingsdag aan het begin van de reis biedt voldoende tijd om alles door te nemen. Je krijgt uitleg van de ranger, en de benodigde materialen worden verstrekt, zodat je met vertrouwen de Ardèche kunt verkennen. Daarnaast kun je de trailapplicatie gebruiken voor extra informatie over de route en het gebied.
Met Hike Tribe ben je verzekerd van een goed georganiseerde avontuurlijke reis in de Ardèche. Alle praktische zaken worden voor je geregeld, zodat jij en je kinderen je kunnen concentreren op het avontuur. Van de trektocht tot de begeleiding, alles is met zorg samengesteld om jullie een onvergetelijke ervaring te bieden. Boek nu voor 2026 en maak herinneringen die een leven lang meegaan!
Sustainability level van deze reis