
De allereerste edities van deze 5-daagse huttentocht in de Dolomieten vinden plaats van:
- Zaterdag 12 juli t/m donderdag 17 juli
- Zaterdag 19 juli t/m donderdag 24 juli
- Zaterdag 26 juli t/m donderdag 31 juli
- Zaterdag 2 aug. t/m donderdag 7 aug.
Ga samen de natuur in en ontdek de Dolomieten tijdens een avontuurlijke huttentocht. Wandel van hut naar hut door de indrukwekkende Italiaanse bergen en sluit de reis af bij de beroemde Drei Zinnen.
Hike Tribe 2025 is uitverkocht!
Dankzij je preregistratie word jij als eerste op de hoogte gebracht en krijg je al 24 uur vóór de officiële opening, op 5 november om 16.00, toegang om te boeken! Zo ben je zeker dat je je voorkeursdatum kan kiezen én voor de Early Bird prijs kan boeken. De reguliere boekingen openen op 6 november om 16.00.
Tijdens dit 6 daagse avontuur ontdek je de schilderachtige bergweiden, sfeervolle berghutten en hoge toppen van het meest spectaculaire gebergte van Italië: de Dolomieten.
We hebben deze huttentocht speciaal ontwikkeld voor ouder(s) en kinderen vanaf 8 jaar. Na een voorbereidingsdag met uitleg van onze ranger op locatie, trekken jullie in drie dagen van hut naar hut door de ruige Dolomieten.
De route is zo uitgestippeld dat de afstanden en hoogtemeters ook voor kinderen goed te doen zijn, waarbij er naast het hiken nog tal van leuke activiteiten te beleven zijn. Na een actieve dag overnachten jullie telkens in comfortabel hotels en sfeervolle berghutten.
Na een voorbereidingsdag, waarbij je een eerste wandeling in het gebied maakt en tips krijgt van onze Ranger op locatie, start jullie 3-daagse trektocht. Je trekt door de Alpe di Siusi, de grootste bergweide van Europa en een waar paradijs in het hart van de Dolomieten.
Dag 1-3: hotel met kamer voor 2 tot 4 personen
Dag 3-4: berghut met kamer voor 2 tot 4 personen
Dag 4-5: berghut met kamer voor 2 tot 4 personen
Dag 5-6: hotel met kamer voor 2 tot 4 personen
Het avontuur start en eindigt in een comfortabel hotel. Tijdens de trektocht overnacht je in sfeervolle berghutten langs de route, waarbij een lekker ontbijt en diner is inbegrepen. De hutten liggen op prachtige plekken, omringd door indrukwekkende bergen en ruige rotsen. Vanwege de populariteit en beperkte capaciteit is het vaak lastig om een plek in deze hutten te bemachtigen. Daarom heeft ons team de route zorgvuldig samengesteld voor een onvergetelijke ervaring.
We hebben een gebalanceerd en avontuurlijk programma uitgestippeld voor wandelaar vanaf 8 jaar.
Dankzij je preregistratie word jij als eerste op de hoogte gebracht en krijg je al 24 uur vóór de officiële opening, op 5 november om 16.00, toegang om te boeken! Zo ben je zeker dat je je voorkeursdatum kan kiezen én voor de Early Bird prijs kan boeken. De reguliere boekingen openen op 6 november om 16.00.
De allereerste edities van deze 5-daagse huttentocht in de Dolomieten vinden plaats van:
De early bird basisprijs voor deze trip bedraagt €650 per persoon.
Daarbij zit inbegrepen:
Exclusief:
Bij de openen van de boekingen kan je genieten van de gratis superflex boekingsvoorwaarden. Deze stellen je in staat om je reis tot 1 april 2025 gratis te annuleren of te wijzigen naar een nog beschikbare week, zonder dat je een geldige reden hoeft op te geven. Boek je meteen bij het openen van de boekingen? Dan krijg je deze helemaal gratis!
Een paar weken voor vertrek ontvang je de exacte locatie van het startpunt bij Seiser Alm. Dit is ook het hotel waar je de eerste nacht zal slapen.
Je kan met de auto of het openbaar vervoer naar deze locatie komen. Het aantal bussen naar de startlocatie zijn beperkt dus begin op tijd met plannen. Je bent welkom tussen 14-22 uur om in te checken.
Honden zijn niet toegestaan tijdens deze reis.
Deze trail is self-guided. Dat wil zeggen dat jullie volledig vrij zijn om de tocht op eigen gelegenheid te wandelen. Het voordeel? Je wandelt met een gerust hart want alles is voor jullie geregeld: van slaapplaatsen tot een prachtige wandelroute.
Op de voorbereidingsdag krijg je alle briefings, uitleg en materiaal van onze ranger ter plaatse. In de zorgvuldig uitgewerkte trailapplicatie kan je de route en handige informatie terugvinden. Onze ranger is uiteraard telefonisch bereikbaar en blijft ter plaatse stand-by om te helpen waar nodig.
Alle praktische zaken zijn voor je geregeld, zodat je geen weken voorbereiding nodig hebt. Alle accommodaties zijn voor je geregeld en je krijgt toegang tot onze Hike Tribe applicatie, waarin je onze zorgvuldig uitgestippelde route en handige informatie terugvindt.
Op de tweede dag krijgen jullie alle briefings, uitleg en materiaal van onze Nederlandstalige ranger. Voor vragen kun je altijd bij onze ranger terecht, die tijdens de tocht telefonisch bereikbaar blijft en die ter plaatse stand-by zal zijn om te helpen waar nodig.
Bij Hike Tribe zijn we altijd op zoek naar de beste combinatie voor jong en oud. Onze huttentocht door de Dolomieten is speciaal ontworpen voor ouder(s) met kinderen van 8 jaar en ouder. De tocht is toegankelijk voor ieder niveau, of je nu een beginnende of een ervaren wandelaar bent.
Dankzij je preregistratie word jij als eerste op de hoogte gebracht en krijg je al 24 uur vóór de officiële opening, op 5 november om 16.00, toegang om te boeken! Zo ben je zeker dat je je voorkeursdatum kan kiezen én voor de Early Bird prijs kan boeken. De reguliere boekingen openen op 6 november om 16.00.
Ben je op zoek naar een avontuurlijke vakantie voor jou en je gezin? Dan is een huttentocht door de Dolomieten de perfecte manier om samen de natuur in te gaan! Tijdens deze 6-daagse trektocht door de majestueuze bergen van Italië ontdek je de mooiste plekken in de Dolomieten, van sfeervolle berghutten tot adembenemende panoramische uitzichten. Het avontuur is speciaal ontwikkeld voor gezinnen met kinderen vanaf 8 jaar, zodat jullie samen kunnen genieten van de natuur op een manier die geschikt is voor jong en oud.
Tijdens deze huttentocht met kinderen ga je van hut naar hut door een van de meest spectaculaire gebergten van Europa. Na een voorbereidingsdag, waarin een ervaren ranger jullie alles leert over het gebied, starten jullie de 3-daagse trektocht door de ruige Dolomieten. De route is zo uitgestippeld dat de afstanden en hoogtemeters goed te doen zijn voor kinderen, met voldoende rustmomenten en leuke activiteiten onderweg.
De huttentocht Dolomieten is speciaal ontworpen voor families. De route is niet te zwaar, en de gezinsvriendelijke activiteiten zorgen ervoor dat er altijd iets leuks te doen is voor de kinderen. Na een actieve dag wandelen, kunnen jullie overnachten in comfortabele hotels en sfeervolle berghutten, waar een heerlijk ontbijt en diner op jullie wachten. Het avontuur eindigt bij de beroemde Drei Zinnen, een van de meest iconische plekken in de Dolomieten.
De reis start in een comfortabel hotel in Seiser Alm, waar je de eerste nacht doorbrengt. Daarna trekken jullie drie dagen door de Dolomieten, overnachtend in berghutten langs de route. Elke dag staat er een mooie etappe op de planning, van dagwandelingen tot langere huttentocht-etappes. De route gaat langs de Alpe di Siusi, de grootste bergweide van Europa, en biedt spectaculaire uitzichten op de bergen en valleien.
Wat deze huttentocht zo bijzonder maakt, is dat je niet alleen wandelt door een van de mooiste gebieden van Italië, maar ook alles goed geregeld is. Je hoeft je geen zorgen te maken over accommodaties, maaltijden of de route, want alles is vooraf voor je uitgezocht. Bovendien ontvang je alle benodigde informatie via een trailapplicatie, zodat je met een gerust hart kunt genieten van het avontuur.
Hike Tribe biedt niet alleen een prachtige huttentocht door de Dolomieten, maar zorgt er ook voor dat alles tot in de puntjes is geregeld. Van overnachtingen in gezinsvriendelijke kamers tot de begeleiding van een ervaren ranger, die ter plaatse voor je klaarstaat. Ook het superflexibele boekingsbeleid zorgt ervoor dat je zonder zorgen kunt boeken en zelfs gratis kunt annuleren tot 1 april 2025.
De prijs voor dit unieke avontuur begint bij €650 per persoon. Dit is inclusief alle overnachtingen, maaltijden, de begeleiding van de Nederlandstalige ranger, en het gebruik van de trailapplicatie. Boeken voor de zomer van 2025 is nu al mogelijk, en door vroeg te boeken kun je profiteren van de Early Bird prijzen.
Hike Tribe zorgt ervoor dat je goed voorbereid aan je avontuur begint. De voorbereidingsdag aan het begin van de reis biedt voldoende tijd om alles door te nemen. Je krijgt uitleg van de ranger, en de benodigde materialen worden verstrekt, zodat je met vertrouwen de Dolomieten kunt verkennen. Daarnaast kun je de trailapplicatie gebruiken voor extra informatie over de route en het gebied.
Met Hike Tribe ben je verzekerd van een goed georganiseerde avontuurlijke reis in de Dolomieten. Alle praktische zaken worden voor je geregeld, zodat jij en je kinderen je kunnen concentreren op het avontuur. Van de huttentocht tot de begeleiding, alles is met zorg samengesteld om jullie een onvergetelijke ervaring te bieden. Boek nu voor 2025 en maak herinneringen die een leven lang meegaan!
Sustainability level van deze reis